Not: Bu sayfadaki veriler bilgilendirme amaçlıdır. Güncel ve doğru veriler için lütfen ilgili kurumlarla iletişim kurunuz. İl, ilçe ve mahalle verileri megsis web api servisinden alınmıştır. Eksik veya yanlış olduğunu düşündüğünüz veriler için parselharita@hotmail.com adresinden iletişim kurabilirsiniz.
28.08.2023 -> Atakum ilçesi Akalan, Aksu, Aslandamı, Ayvalı, Çamlıyazı, Çatmaoluk, Elmaçukuru, Erikli, Güney, Kabadüz, Kamalı, Karakavuk, Karaoyumca, Kasnakçımermer, Kayagüney, Kesilli, Köseli, Kulacadağ, Kurugökçe, Meyvalı, Özören, Sarayköy, Sarıışık, Sarıtaş, Sarıyusuf, Şenyurt, Yeşiltepe ve Yukarıaksu mahalleleri eklendi.
25.08.2023 -> İlkadım ilçesi Akgöl, Aşağıavdan, Çanakçı, Çandır, Çivril, Gürgendağ, Kadamut, Kapaklı ve Yukarıavdan mahalleleri eklendi.
24.08.2023 -> Canik ilçesi Adatepe, Başalan, Dereler, Devgeriş, Düvecik, Düzören, Gölalan, Gültepe, İmamlar, Kaleboğazı, Kozlu ve Uluçayır mahalleleri eklendi.
23.08.2023 -> 19 Mayıs ilçesi Tepeköy, Kertme, Beylik, Çandır, Çepinler, Çetirlipınar, Çiftlik, Dağköy, Düzköy, Erenköy, Esentepe, Esenyer, Hibe, Karagöl, Mimarsinan, Yeşilköy ve Yeşilova mahalleleri eklendi.